O násDetský obchod Maximino
ponúka kvalitné značkové oblečenie,obuv a doplnky pre deti od 0-14r.
Nájdete tu najnovšie módne trendy z kolekcie španielskej značky Mayoral,kvalitné a hravé oblečenie LEGO® wear  a taktiež kvalitnú detskú obuv značiek Supefit,Geox a Primigi.

Mayoral
Radi by sme vám ponúkli španielsku značku Mayoral, ktorá sa vyznačuje prepracovanými detailmi, kvalitným materiálom a trendovým dizajnom. Všetky kolekcie sú farebne ucelené ,čo uvíta najmä náročný zákazník. Španielska značka Mayoral je jednou z najúspešnejších značiek špecializovaných na detskú módu a je etablovaná takmer vo všetkých európskych krajinách, v USA, Mexiku a aj v Spojených Arabských Emirátoch!

LEGO® wear

Detská svetovo známa značka LEGO® wear sa predáva vo viac ako 1000 predajniach po celej Európe.Jedná sa o vysoko kvalitné, funkčné a pohodlné oblečenie.Výrobcom je dánska firma KABOOKI, ktorá je súčasťou skupiny LEGO Group.Výrobca dbá na prepracovanie každého detailu. Oblečenie nielen výborne vyzerá, ale sa tiež pohodlne oblieka a skvele nosí. Modely sa nezrazia, nevyťahajú ani nevyblednú.
Vitajte vo svete nekonečných hier s LEGO® wear!

Superfit, Geox a Primigi
Aj pri detských nožičkách sme stavili na kvalitu a pohodlie! Ponúkame vám kvalitné, certifikované a zdravotne nezávadné značky detskej obuv Superfit, Geox a Primigi. Všetky ponúkané značky detskej obuvi sú navrhované špičkovými dizajnérmi, v úzkej spolupráci s detskými lekármi a ortopédmi. Topánky sú vyrábané z vysoko kvalitných materiálov, prevažne prírodného pôvodu.
Web vytvoril: